Wizytówki firmowe

Złóz zamówienie wysyłając projekt na adres mailowy centrumdruku2@giscom.pl .

Projekt należy przygotowac według wytycznych dostępnych na naszej stronie.

Możesz wybrać wzór z naszych gotowych projektów i prześlij swoje dane a my je wpiszemy. Uwaga w szablonach nic nie zmieniamy. Można jedynie usunąć elementy. Wpisanie danych do szablonu 10 zł. Zmiana szablonu to nowy projekt. 

Projektujesz w Canvie - zobacz dział PROJEKT W CANVIE.

Projekt możemy zrobić za Ciebie (tekst + grafika). Prosty projekt wizytówki od 123 zł brutto.

Jeżeli nie potrafisz sobie poradzić z dostosowaniem projektu do wymagań. My to zrobimy. Cena od 20 zł brutto.

Wizytówki standard:

Papier kreda mat 350 gram druk dwustronny. 

Format 90 mm na 50 mm lub 85 mm na 55 mm.

100 sztuk - 75 zł*

250 sztuk - 120 zł*

500 sztuk - 150 zł*

Wizytówki standard laminowane:

folia błysk, mat lub soft touch

do cen standardowych należy dodać 40-50 zł brutto*

Dostosowanie projektu do wydruku:

od 20 zł*

W ofercie posaidamy również wizytówki laminowane, UV, złocone, tłoczone i wiele innych.

UWAGA - wizytówka wydrukowana na papierze lub zdjęcie nie jest projektem wizytówki.


Złocenie / srebrzenie 2D cyfrowe


Pozwala nadać błysku wybranym elementom Twojego projektu. To uszlachetnienie 2D realizowane jest za pomocą cyfrowego urządzenia zdobiącego MGI Jet Varnish 3D EVO o wysokiej wydajności wyposażonego w system czytania obrazu AIS SmartScaner, który zapewnia automatyzację pasowania uszlachetnień do projektu. Do uszlachetniania tą metodą nie stosujemy żadnych matryc czy klisz, potrzebny jest jedynie zapis cyfrowy.

Takie uszlachetnienie jest dostępne tylko w połączeniu z folią matową oraz folią soft touch.

Przykładowe ceny dla jednostronnego złocenia:

100 sztuk 280 zł*     

250 sztuk 350 zł*

Dwustronne złocenie + 50 zł

Dostosowanie projektu do złocenia:

od 60 zł*

Jak przygotować proejkt do złocenia ?

Wskazówki pozniżej.


Folia Soft Touch + lakier wybiórczy UV


Folia Soft Touch + lakier wybiórczy UV (SL+SL) Aksamitny dotyk folii Soft Touch i chłodny połysk lakieru wybiórczego UV ‒ z obu stron. Matowa folia soft touch i błyszczący lakier UV świetnie do siebie pasują. Wizytówki albo biznes karty pokryte obustronnie folią Soft Touch i wybiórczo lakierem UV prezentują się bardzo elegancko, mają też podwyższoną odporność na wilgoć i ścieranie, ponieważ uszlachetnienia te zabezpieczają druk.

Przykładowe ceny:

100 sztuk 250 zł*     

250 sztuk 270 zł*

Dostosowanie projektu do UV:

od 60 zł*

Jak przygotować proejkt do UV?

Wskazówki ponniżej.Hotstamping (awers) / (rewers)

Hotstamping (złocenie, srebrzenie) pozwala na naniesienie złoconych lub srebrnych elementów za pomocą specjalnej folii wtłaczanej na gorąco. Oprócz klasycznych złotych i srebrnych folii, możesz użyć także folii o innym kolorze lub wzorze, aby lepiej dopasować ten element do swojego projektu. Opcja ta będzie zastosowana na jednej stronie projektu.

Przykładowe ceny dla złocenia jednostronnego:

100 sztuk 360 zł*     

250 sztuk 500 zł*

Dostosowanie projektu do złocenia:

od 50 zł*

Wizytówki, karnety do przybijania pieczątek.

Satyna 300 g i 400 g - wysokobielony karton, o gładkiej, delikatnej strukturze. Doskonały do przybijania pieczątek. Dwie gramatury umożliwiają zastosowanie praktycznie w każdej branży, jako wizytówki, karnety, bilety, winietki, itp.

Przykładowe ceny dla 300 g:

100 sztuk - 105 zł*

250 sztuk - 140 zł*Tłoczenie pozwala na uwypuklenie wybranych elementów projektów. Po wykonaniu tłoczenia na awersie otrzymuje się widoczną wypukłość. Druga strona, czyli rewers pozostaje w tym miejscu wklęsły. Tłoczeniem można uwypuklić logo, ornament, tekst, znak graficzny czy dowolny kształt. 


Cena dla tłoczenie + 150 zł

Tylko papier kreda mat 350 gram

Nie wykonujemy tłocznia i złocenia lub UV tego samego ekementu.

Kreda mat 450g - Nasze luksusowe wizytówki o gramaturze 450g, pozostawiają niezatarte wrażenie dzięki nadrukowi z nieskazitelnymi szczegółami i żywymi kolorami, a także doskonałą grubością.

100 sztuk - 95 zł*

250 sztuk - 140 zł*

500 sztuk - 190 zł*


PVC 0,5 mm - białe tworzywo sztuczne, o grubości 0,5 mm. Zapewnia wysoką trwałość, co jest istotną cechą przy częstym użytkowaniu. Materiał ten jest bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne niż papier. Cechuje go mniejsza sztywność i grubość, w porównaniu do kart kredytowych. Występuje wyłącznie w błysku.

PVC 0,7 mm - białe tworzywo sztuczne o wysokiej trwałości. Materiał jest znacznie trwalszy i odporniejszy od papieru. Grubość materiału to 0,7 mm czyli zbliżona do grubości i sztywności typowych kart kredytowych (0,76 mm). Podłoże PVC można zamówić błyszczące lub matowe.

Przykładowe ceny: 250 sztuk 400 zł*


Woodstock Betulla 225 g ECO - papier ekologiczny wykonany w 100% z materiałów z recyklingu. Ma biały kolor, z nieco szarawym odcieniem.

Przykładowe ceny: 250 sztuk 160 zł*Materica Kraft 250 g ECO - papier ekologiczny, o naturalnym wyglądzie. Wykonany z masy celulozowej z recyklingu. Ma brązowy, ziemisty kolor.

Druk białym kolorem CMYK+White

Przykładowe ceny: 250 sztuk 180 zł*


SZABLONY WIZYTÓWEK* Ceny nie stanowią oferty. Są przykładową kalkulacją na dzień 06.01.2024. Ceny ostateczne mogą się nieznacznie różnić. Cena nie uwzględnia projektu a także dostosowania projektu do druku.


Copyright © 2023. All Rights Reserved.